kolacja firmowa warszawa

Kolacja firmowa Warszawa – idealne miejsce w Restauracji Novawola

Planowanie kolacji firmowej w Warszawie może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy chce się znaleźć miejsce, które łączy w sobie elegancję, wyśmienitą kuchnię i profesjonalną obsługę. Nasza nowoczesna restauracja jest doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują nie tylko smakowych doznań, ale także odpowiedniej atmosfery na biznesowe spotkanie lub firmowy event.

(więcej…)

Zarezerwuj stolik
kuchnia polska

Odkrywanie smaków polskiej tradycji: kulinarne dziedzictwo w centrum Warszawy

Znalezienie idealnego miejsca do skosztowania kulinarnych majstersztyków związanych z kuchnią polską nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Na szczęście istnieją takie miejsca, jak restauracja Novawola w centrum Warszawy. To lokal, w którym są serwowane dania tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Czy warto wybrać się w takie miejsce? Co można zamówić bezpośrednio w lokalu? Zobacz menu i zarezerwuj swój stolik.

(więcej…)

Sprawdź szczegóły Zarezerwuj stolik
restauracja warszawa zurek

Żurek – Sekrety tradycyjnej polskiej zupy w sercu Warszawy

Żurek to jedna z najbardziej charakterystycznych i cenionych potraw kuchni polskiej, a jej korzenie sięgają głęboko w historię i tradycje kulinarne kraju. Ta kremowa, zakwaszona zupa, przygotowywana na bazie specjalnego zakwasu z mąki żytniej, stała się symbolem polskiej gościnności i smaku domowego ciepła. Ta wyjątkowa zupa, bogata w smaki i aromaty, jest nieodłącznym elementem Wielkanocy w Polsce, symbolizując odrodzenie i nowe życie, które niosą ze sobą wiosenne święta.

(więcej…)

Sprawdź szczegóły Zarezerwuj stolik

Wiosenne smaki

Odkryj nasze nowe sezonowe menu ze wszystkimi wyjątkowymi smakami tego sezonu.

Krem za białych szparagów | Białe szparagi z sosem holenderskim | Kremowe risotto z zielonymi warzywami |
Devolay z kurczaka kukurydzianego| Pieczony filet z dorsza z białymi szparagami | Ptasie mleczko z maślanki

Sprawdź szczegóły Zarezerwuj stolik
wina

Wine Spectator’s Award of Excellence

Restauracja Nova Wola zdobyła Award of Excellence przyznawaną przez magazyn Wine Spectator’s!

Międzynarodowy magazyn wyróżnia te karty win, które oferują co najmniej 90 pozycji, zawierają dobrze dobrany asortyment wysokiej jakości producentów, wraz z tematycznym dopasowaniem do menu zarówno pod względem ceny, jak i stylu. Niezależnie od tego, czy są kompaktowe, czy obszerne, skoncentrowane lub zróżnicowane, menu win zapewnia wystarczający wybór, aby zadowolić wymagających miłośników wina.

Award of Excellence 2023

Zarezerwuj stolik