Odkrywanie smaków polskiej tradycji: kulinarne dziedzictwo w centrum Warszawy

Znalezienie idealnego miejsca do skosztowania kulinarnych majstersztyków związanych z kuchnią polską nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Na szczęście istnieją takie miejsca, jak restauracja Novawola w centrum Warszawy. To lokal, w którym są serwowane dania tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Czy warto wybrać się w takie miejsce? Co można zamówić bezpośrednio w lokalu? Zobacz menu i zarezerwuj swój stolik.

Menu tradycyjnej kuchni polskiej w restauracji Novawola – dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wizytę w restauracji Novawola na terenie Warszawy. To doskonałe miejsce na randkę, spotkanie biznesowe, a także szybki lunch w przerwie od pracy. Dania, których szczególnie warto spróbować z menu to:

  1. Babka ziemniaczana – to typowe polskie danie podawane w nowoczesnej odsłonie. Zmielone ziemniaki z kiełbasą, sosem grzybowym i kwaśną śmietaną to prawdziwa eksplozja smaku, którą zapamiętasz na długo.
  2. Tatar wołowy – to specjalność szefa kuchni. Warto skosztować tradycyjnego tatara, który zostanie podany w nietypowej, ponadczasowej wersji. Do tego dania otrzymasz też rzemieślnicze pieczywo, którego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu.
  3. Dania z grilla – świetny wybór, szczególnie ze względu na fakt, że Polska jest królestwem grillowania. W restauracji Novawola spróbujesz steku z łososia, schabu z kością, a nawet grillowanej polędwicy.

Oprócz powyższych warto też spróbować tradycyjnego kulebiaka, dorsza w cieście piwnym, a także gicz jagnięcą, która jest kolejną specjalnością szefa kuchni. Na miejscu można też zasmakować się w wyśmienitych deserach, a całość dopełnia bogata oferta trunków alkoholowych i bezalkoholowych. Dodatkowo warto zerknąć na menu dla dzieci

Restauracja Novawola w centrum Warszawy – jakość, która zachwyca!

Jeśli szukasz miejsca, w którym zjesz pyszne dania tradycyjnej kuchni polskiej podane w nowoczesnej formie, koniecznie wybierz ten lokal gastronomiczny. Jakość dań zawsze idzie w tym miejscu w parze z ceną.

Przepiękny wystrój sprawia, że to idealne miejsce na spotkania w gronie znajomych lub rodziny. W restauracji Novawola możesz pielęgnować kulturę polskich dań, a także zjeść pyszny obiad z gwarancją użycia wysokiej jakości produktów spożywczych, cieszyć się widokiem i pięknym wystrojem wnętrza.

ekologiczna restauracja Warszawa